O mně

Biorezonanci nabízím jako další část mé poradensko-terapeutické činnosti v oblasti celostní léčby (www.kvetzivota.eu).

Nemoc vnímám jako poselství pro nás, jako signál, že naše duše a tělo jsou ve vzájemném nesouladu. Při řešení nemocí je tedy potřeba zaměřit se na sebe, a najít skutečnou příčinu naší vnitřní nerovnováhy. A tuto pořešit.

Nabízím podporu těm, kteří jsou ochotní a rozhodnutí na sobě pracovat, a chtějí se uzdravit, bez nutnosti užít chemické léky. Pokud je již nemoc v pokročilejším stadiu, a je nutná kombinace s klasickou medicínou, při delší spolupráci můžeme množství léků minimalizovat, dle stavu případně až do úplného vysazení.

Biorezonanci, metodu diagnostiky a terapie pomocí elektromagnetických vln,  vnímám jako velmi  vítané obohacení mé dosavadní poradenské činnosti.

Naše tělo, na fyzické úrovni,  je úžasné a dokonalé ve všech svých orgánových systémech,  i ve smyslu fungujícího celku. S ohledem na individualitu každého z nás dokáže různě dlouhou  dobu odolávat nejrůznějším vlivům z našeho vnějšího i vnitřního prostředí. Niterným světem mám na mysli naše ladění, jak se cítíme - v danou chvíli, v daném období naše života, celoživotně. V důsledku působení těchto příčin podléhá tělo nemocem. Nemocí ztrácíme možnost spokojeného a št´astného žití. Nemocí ztrácíme životní sílu  a svobodu.

Zkušenost ukázala, že někdy je nemocí naše tělo již natolik oslabené a vyčerpané, že ikdyž jsme si vědomi skutečné příčiny nemoci, je někdy těžké se s ní vypořádat. A nebo může být  proces zdlouhavý. Biorezonance umožňuje díky svým širokým diagnostickým možnostem odhalení fyzických i energetických překážek, a prostřednictvím následné "terapie na míru" celkovou úlevu. V následujícím období úlevy je dle individuální potřeby možné/vhodné navázat dalšími prostředky na cestě ke zdraví.

Vzdělání, kurzy

1998 - 1999 Ústav jazykové a odborné přípravy při UK Praha, Mariánské lázně

1999 - 2005

1. lékařská fakulta, UK Praha

2012

stáž v Centru komplexní péče,  Dobřichovice u Prahy, MUDr. Jan Hnízdil
2013 - dosud kurz Poznej svůj cíl, Zdeňka Jordánová, Praha
2014 Škola lásky v rodině, MUDr. Tatjana Horká, Brno
2014 Kurz biorezonanční terapie
2014 - dosud Škola tradiční čínské medicíny, Olomouc

Lékařská praxe

2005 - 2007 2013 - 2014 III. interní - gastroenterologická klinika FN Brno
2013 Anesteziologicko - resuscitační oddělení Úrazové nemocnice Brno
2013 – dosud Interní oddělení a LDN nemocnice Tišnov